KONTAKTY

Maradan Team s.r.o.
Jizerní 288/10
Benátky nad Jizerou I, 294 71
tel: +420 777 888 273
obchod(a)rmcentrum.cz
IČO: 031 365 91
DIČ: CZ031 365 91

 


» Kdo jsme a co máme rádi
Kdo jsme

Kdo jsme a co máme rádi

Vážení návštěvníci,

nadcházející rok 2018 je pro nás již 4 sezónou, v rámci které Vám představujeme náš hobby market RM CENTRUM Jiřice.

Právě před čtyřmi roky touto dobou jsme se jako rodina rozhodli jít do podnikání ve formě poskytování služeb Vám, našim zákazníkům, navázali jsme na historii předchozího majitele v objektu Jiřice 3. Rozšířili jsme portfolio výrobků a nastavili internetový obchod. Postupně doplňujeme sortiment tak, aby nebylo potřeba na zboží čekat a měli jste ho ihned k dispozici.

Zameřujeme se na přátelský přístup a poskytování odborných rad k jednotlivým produktům. Ikdyž se snažíme vědět o všem maximum věcí, tak to co nám uniklo Vám rádi zjistíme a informace předáme :-)!

Abyste si nás zosobnili a věděli na koho se obracíte:

Radek Jakimczuk - technický poradce, hlídač pracovní morálky a věčně něco přestavující.....specialista přes značku EXTOL, EINHELL a OREGON, COLORLAK,  ale poradí si se vším:-). Sice rád sportuje, ale sladké si neodpustí, je to také vášnivý motorkář a tanečník!

 

Radka Jakimczuk - vedoucí prodejny, nákupčí, neustále pobíhající a poletující, místo sladkého si radši dá skleničku dobrého vína :-). Specialista přes zahradnické a pěstitelské potřeby a krmiva pro hospodářská i hobby zvířátka. Chovat už zkoušela snad úplně všechno - ovce (ovečka Adélka), kozy (Matěj, Julie a jejich několik mláďat), vietnamská prasata (prasnice Čumina, která ná dala celkem 26 selat), drůbež, eotické ptactvo, hlodavci všech velikostí a druhů.....

K naší rodině neodmyslitelně patří i naši největší pomocníci - Tom, Daniel a Maxim Jakimczuk, jak je vidět, z tatínka si toho vzali více :-).

Díky těmto třem zlatíčkům jsme neustáli nuceni být v pohybu, učit se nové věci a pro ně to všechno děláme, snažíme se jim předat vědomosti, které vedou k samostatnosti, logickému uvažování, ale také aby byli hrdí, čestní a pracovití!Až čas ukáže, co se povedlo a co ne.

Celá naše rodina a také naše kolegyně Jana s Jiřinou, které jsou našimi zástupkyněmi a bez kterých by to také nešlo!! se na Vás těšíme.

 

Naší vizí je stát se vyhledávaným centrem chovatelů domácích mazlíčků, hospodářských zvířat, kutilů, zahrádkářů

Co nám neschází? Optimismus, dobrá nálada, ochota učit se novým věcem, pracovní nasazení, přesvědčení o tom, že život a práce není žádná sranda, ale bez srandy by to nebyl žádný život a nedostavil by se ani pracovní úspěch.

V čem pokulháváme? Zatím tápeme v tajích chovu holubů a koz – asi si pořídíme holubník nebo kozí stádo – nebo si necháme od Vás poradit …..

Na co se můžete těšit?

Chystáme víkendová tematická setkání nejenom rodičů s dětmi. Můžete se těšit na výrobu a zdobení ptačích budek, na oslavu Dne zvířat, na výrobu dušičkových vazeb nebo vánočních ozdob a mnoho dalších akcí. O těchto aktivitách Vás budeme pravidelně informovat v odkazu NOVINKY nebo Království dětí a rodičů.

Tak neváhejte a přijeďte se za námi podívat.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

N2EyMThkYj